Nie wiemy jeszcze jak będzie wyglądać kwalifikacja do szkół ponadpodstawowych w roku 2019 - czyli wtedy kiedy szkoły podstawowe po raz pierwszy (po wielu, wielu latach) zakończy VIII klasa. Wiemy natomiast, że uczniowie ci będą o miejsca w szkołach ponadpodstawowych / ponadgimnazjalnych konkurować z uczniami kończącymi w tym samym roku III klasę gimnazjum. Jakkolwiek przyjęcia do szkół ponadpodstawowych będą w roku 2019 wyglądać - warto się do nich przygotować... Jeżeli przygotowania te planujecie Państwo zacząć już w VII klasie, to pragniemy zaproponować dwa bloki tematyczne:

  • matematyczny;
  • eksperymentalny z fizyki i chemii.

Zapewniamy 26 spotkań w blokach 1,5- godzinnych oraz potrzebne materiały. Nasze kursy to nie tylko czas spędzony na zajęciach, ale również mnóstwo propozycji do samodzielnej pracy w domu oraz okresowe sprawdzanie wiedzy wraz z analizą postępów w nauce. Nasze grupy liczą nie więcej niż 12 osób. Na tym etapie przygotowań kursy prowadzone są wspólnie dla uczniów klasy II gimnazjum oraz klasy VII szkoły podstawowej.

Chemia oraz fizyka - eksperymentalnie

Zajęcia eksperymentalne z chemii i fizyki dla klas II gimnazjum oraz klas VII szkół podstawowych zaplanowane są jako systematyczny przegląd zagadnień z fizyki i chemii obowiązujących w gimnazjum oraz klasach VII i VIII szkoły podstawowej prowadzą doświadczone nauczycielki: chemię prowadzi pani Marta Gulgowska, fizykę pani Ewelina Łegowska. Zajęcia oparte będą o eksperyment - rozbudowany jednak o odpowiednie interpretacje teoretyczne.

W trakcie trwania kursów uczniowie mają okazję uporządkować posiadane wiadomości, lecz również spojrzeć na nie od strony eksperymentalnej. Ułatwi to zarówno pracę nad bieżącym materiałem z fizyki oraz chemii jak również przygotowanie do - czekającego w roku 2019 - egzaminu kończącego szkołę. Zajęcia, prowadzone są w małych grupach do 12 osób, zapewniają indywidualne podejście i dostosowanie zajęć do potrzeb wszystkich uczestników.

Cennik

Kurs Płatność jednorazowa Płatność w 2 ratach (październik, styczeń) Płatność w 4 ratach (październik, listopad, styczeń, marzec)
KURSY WSTĘPNE - kl. II GIMNAZJUM oraz VII SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
Fizyka z chemią eksperymentalnie 1170 zł 2 raty po 650 zł pierwsza rata 450 zł
3 kolejne raty po 300 zł

Kursy obejmują 26 spotkań 1,5-godzinnych.

Uczestnik, który zapisze się na więcej niż jeden kurs otrzyma atrakcyjne zniżki. Możliwe są również zniżki dla członków rodziny oraz dla posiadaczy Kolbudzkiej Karty Dużej Rodziny. W przypadku płatności na raty zniżki są odliczane od ostatniej wpłaty.


Zgłoszenia przyjmujemy: