Zajęcia dla matematycznych pasjonatów

to nasza propozycja, dla osób które matematyką się interesują i są świadome, że matematyka to nie tylko zadania rozwiązywane w szkole - ale cały ocean ciekawych problemów i sposobów ich rozwiązywania. Nie chodzi nam o wsparcie szkolnego nauczania matematyki a raczej o poszerzenie matematycznych horyzontów. Oczywiście poruszać się będziemy w zakresie dostosowanym do umiejętności szkolnych - i obiecujemy nie wybiegać z materiałem do przodu - zamiast tego zabierzemy uczestników naszych zajęć na wycieczki w matematyczne krainy nieodkrywane podczas szkolnych lekcji. 

Do czego przydać się mogą takie zajęcia? 

  • przede wszystkim - postaramy się rozpalić zainteresowanie matematyką - a to zawsze może się przydać;
  • będziemy robić przeróżne zadania konkursowe - może uda nam się pomóc w osiągnięciu jakiegoś mniejszego lub większego sukcesu?
  • szersze horyzonty ułatwią edukacyjną matematyczną w przyszłości.


Zajęcia prowadzi pan Jacek Gulgowski.


Cennik:

Kurs Płatność jednorazowa Płatność w 2 ratach (październik, styczeń) Płatność w 4 ratach (październik, listopad, styczeń, marzec)
DLA PASJONATÓW
Matematyka (1 godzina w tygodniu) 780 zł 2 raty po 420 zł pierwsza rata 320 zł
3 kolejne raty po 200 zł

Zajęcia dla pasjonatów to 26 spotkań po 1 godzinie. Przewidziane są dla uczniów gimnazjów oraz klas VII szkoły podstawowej i odbywać się będą w niewielkich (do 10 osób) grupach.