Nie wiemy jeszcze jak będzie wyglądać kwalifikacja do szkół ponadpodstawowych w roku 2019 - czyli wtedy kiedy szkoły podstawowe po raz pierwszy (po wielu, wielu latach) zakończy VIII klasa. Wiemy natomiast, że uczniowie ci będą o miejsca w szkołach ponadpodstawowych / ponadgimnazjalnych konkurować z uczniami kończącymi w tym samym roku III klasę gimnazjum. Jakkolwiek przyjęcia do szkół ponadpodstawowych będą w roku 2019 wyglądać - warto się do nich przygotować... Jeżeli przygotowania te planujecie Państwo zacząć już w VII klasie, to pragniemy zaproponować dwa bloki tematyczne:

  • matematyczny;
  • eksperymentalny z fizyki i chemii.

Zapewniamy 26 spotkań w blokach 1,5- godzinnych oraz potrzebne materiały. Nasze kursy to nie tylko czas spędzony na zajęciach, ale również mnóstwo propozycji do samodzielnej pracy w domu oraz okresowe sprawdzanie wiedzy wraz z analizą postępów w nauce. Nasze grupy liczą nie więcej niż 12 osób. Na tym etapie przygotowań kursy prowadzone są wspólnie dla uczniów klasy II gimnazjum oraz klasy VII szkoły podstawowej.

Matematyka

Zajęcia z matematyki prowadzić będzie pani Monika Goździkowska.

W trakcie kursu uczniowie mogą powtórzyć, usystematyzować i pogłębić wiadomości z zakresu matematyki z wcześniejszych etapów edukacji. Praca odbywać się będzie przede wszystkim pod kątem zagadnień istotnych podczas pisania egzaminu kończącego gimnazjum. Każde zajęcia rozpoczynać będzie część teoretyczna – systematyzująca wiadomości, a następnie część praktyczna – omówienie strategii rozwiązania, rozwiązywanie zadań, sprawdzenie poprawności uzyskanego wyniku. Ważnym elementem kursu będą ćwiczenia w rozwiązywaniu zadań na dowodzenie. Każdorazowo uczniowie otrzymywać będą zestawy zadań do pracy samodzielnej w domu.

Uczniowie otrzymają informację zwrotną o postępach pracy, gdyż zaplanowano przeprowadzenie okresowych sprawdzianów. Zajęcia, prowadzone są w grupach do 12 osób, zapewniają indywidualne podejście i dostosowanie zajęć do potrzeb wszystkich uczestników.

Cennik

Kurs Płatność jednorazowa Płatność w 2 ratach (październik, styczeń) Płatność w 4 ratach (październik, listopad, styczeń, marzec)
KURSY WSTĘPNE - kl. II GIMNAZJUM oraz VII SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
Matematyka    780 zł 2 raty po 420 zł pierwsza rata 320 zł
3 kolejne raty po 200 zł

Kursy obejmują 26 spotkań 1,5-godzinnych.

Uczestnik, który zapisze się na więcej niż jeden kurs otrzyma atrakcyjne zniżki. Możliwe są również zniżki dla członków rodziny oraz dla posiadaczy Kolbudzkiej Karty Dużej Rodziny. W przypadku płatności na raty zniżki są odliczane od ostatniej wpłaty.


Zgłoszenia przyjmujemy: