Przygotowanie do Matury 2020 on-line!Już wkrótce możliwe będzie skorzystanie z unikalnej oferty Magnesium zajęć on-line - powtórek wybranych zagadnień z matematyki, fizyki, chemii lub biologii. Zajęcia prowadzone będą przez doświadczonych pedagogów pod kątem przygotowania do matury. Każde z takich spotkań jest zamkniętą całością - nie musisz zapisywać się na cały kurs by powtórzyć jedynie wybrany fragment materiału!

Zajęcia prowadzone będą zdalnie, w niewielkich grupach i zawsze dotyczyć będą jednego, wybranego zagadnienia. Przed każdym spotkaniem zarejestrowanym na spotkanie uczestnikom dostarczymy materiały - zestaw zagadnień, które będą omawiane na zajęciach. Dokładny kształt zajęć wyłoni się podczas ich trwania - to nie musi być wykład! Każdy uczestnik może zadać pytanie, poprosić o wyjaśnienie kwestii związanej z omawianym tematem bądź zaprezentować własne rozwiązanie.

Formuła naszych spotkań łączy wygodę pracy zdalnej z komfortem pracy w małej grupie i skupieniem na indywidualnych potrzebach uczestników. A wszystko to z gwarancją wysokiego poziomu merytorycznego i pełnego otwartości podejścia jakie daje Magnesium!

Jesteś zainteresowany?