Wymarzone liceum, technikum czy inna szkoła ponadpodstawowa? Dostań się do niej z Magnesium!

Na koniec szkoły podstawowej odbędzie się egzamin ósmoklasisty decydujący o rekrutacji do szkół ponadpodstawowych. 

Pragniemy zaoferować pomoc w przygotowaniu do tego szczególnego egzaminu!

Zapewniamy 52 godziny zegarowe zajęć w blokach 2-godzinnych oraz potrzebne materiały. Nasze kursy to nie tylko czas spędzony na zajęciach, ale również mnóstwo propozycji do samodzielnej pracy w domu oraz okresowe sprawdzanie wiedzy wraz z analizą postępów w nauce. Nasze grupy liczą nie więcej niż 12 osób.


Matematyka

Zajęcia z matematyki prowadzić będzie pani Monika Goździkowska.

W trakcie kursu uczniowie mogą powtórzyć, usystematyzować i pogłębić wiadomości z zakresu matematyki. Każde zajęcia rozpoczynać będzie część teoretyczna – systematyzująca wiadomości, a następnie część praktyczna – omówienie strategii rozwiązania, rozwiązywanie zadań, sprawdzenie poprawności uzyskanego wyniku. Ważnym elementem kursu będą ćwiczenia w rozwiązywaniu zadań na dowodzenie. Każdorazowo uczniowie otrzymywać będą zestawy zadań do pracy samodzielnej w domu.

Uczniowie otrzymają informację zwrotną o postępach pracy, gdyż zaplanowano przeprowadzenie okresowych sprawdzianów. Zajęcia, prowadzone są w grupach do 12 osób, zapewniają indywidualne podejście i dostosowanie zajęć do potrzeb wszystkich uczestników.


Chemia, fizyka i matematyka dla pasjonatów.

Dla szkoły podstawowej z przedmiotów takich jak chemia i fizyka proponujemy warsztaty z eksperymentu fizyczno-chemicznego na których dzieci i młodzież mogą pokochać nauki ścisłe od pierwszego samodzielnego doświadczenia.

Matematyka zwana królową nauk również może być pasjonującą dziedziną wiedzy już od najmłodszych klas szkoły podstawowej.

Po za tym przygotowaliśmy też zajęcia z różnych dziedzin sztuki.

Sprawdź nasze warsztaty twórcze. 


Cennik

Możliwe są zniżki dla członków rodziny oraz dla posiadaczy Kolbudzkiej Karty Dużej Rodziny.

W przypadku płatności na raty zniżki są odliczane od ostatniej wpłaty.


Zgłoszenia przyjmujemy: