Zaplanuj Piątki z Magnesium!

Nowa edycja warsztatów piątkowych!

Na naszych zajęciach mają Państwo okazje przy dobrej kawie i miłym towarzystwie rozwinąć swoje zainteresowania lub odkryć nowe pasje.

Z każdych warszatów wyjdą Państwo z własnoręcznie wykonaną pracą. Może to być prezent dla bliskiej osoby lub miła ninespodzianka dla nas samych :) 

Zapraszamy!

15 listopada 

Warsztaty krawieckie: eko-plecaki.

Małgosia Lewandowska przygotowała dla Was ekologiczny pomysł na uszycie plecaka typu worek z podszewką, ze sznurkowymi paskami, które będą służyć do jego zamknięcia i założenia na plecy :)

Na warsztaty serdecznie zapraszamy każdego z osobna oraz mamy z córkami i synami, ojców z dziećmi, dziadków i babcie z wnukami, przyjaciół ze znajomymi...

W trakcie zajęć będzie czas na kawę, ciasto i nowe znajomości. :) Eko-plecaki to wspaniała rzecz na wszystko co nie zmieści się do torebki, przydadzą się również na trening, buty w szkole czy w czasie podróży.

Zapewniamy wszystkie niezbędne materiały do wykonania plecaka. Każdy na koniec warsztatów będzie miał własnoręcznie uszyty plecak który można zachować dla siebie lub podarować w prezencie bliskim :)

Zapraszamy, z Gdańska obwodnicą jest do nas naprawdę blisko :)

Kiedy : 15 Listopada 18:15 – 21:00
Gdzie : Magnesium ul. Przedszkolna 42, Kolbudy
Koszt : 120 zł

Zapisy przyjmujemy mailowo, telefonicznie lub przez facebooka. Prosimy o decyzję potwierdzoną zaliczką 60 zł do dnia 12 listopada ze względu na czas potrzebny na przygotowanie materiałów. :)

Do zobaczenia!

29 listopada

Warsztaty tworzenia słowiańskich lalek motanek.

Motanka powstaje ze skrawków kolorowych tkanin bez użycia igły, nici i nożyczek. Lalka wywodzi się z ludowej tradycji ukraińskiej. Lalki tworzyły głównie kobiety, które spotykały się na wspólnym spędzaniu czasu. 

Więcej szczegółów niebawem :)