Zaplanuj Piątki z Magnesium!

A może by tak w piątkowy grudniowy wieczór spędzić czas w miłym towarzystwie, przy kawie, świecach a przy okazji nauczyć się czegoś nowego? 

Dodatkowo wrócić do domu z pięknymi świątecznymi ozdobami…? 

A może wspaniałymi prezentami świątecznymi dla najbliższych? :)

Spędź z nami piątkowy wieczór! Do wyboru jeden lub kilka z naszych grudniowych warsztatów.

prev next

6 grudnia 

Szydełkowe Śnieżynki

6 grudnia w świąteczny nastrój wprowadzi nas mięciutka włóczka, szydełko i piękne świąteczne samodzielnie wykonane gwiazdki. Czyż nie są piękne? Podarować je komuś w prezencie, czy powiesić na choince w domu? Hmmmm…

W czasie warsztatów, które poprowadzi Małgosia Lewandwska nauczymy się kilku podstawowych ściegów na szydełku, planowania i konstruowania oraz czytania schematów szydełkowania. Stworzymy gwiazdki którymi możemy ozdobić własny dom albo podarować bliskim jako niezwykły prezent pełen serca :)


13 grudnia

Bożonarodzeniowe Wieńce

Już 13 grudnia Monika Wąż poprowadzi warsztaty na których samodzielnie przygotujemy piękne świąteczne wieńce. Zawieszone na drzwiach naszych domów albo położone na stole będą wspaniałą zapowiedzią radosnego, świątecznego nastroju. Wianek wykonany z naturalnych i sztucznych materiałów roślinnych z dodatkiem bombek i wstążek bogaty w szczegóły i detale. Każdy zaplanuje i ozdobi swój wieniec w swoim stylu :)


13 grudnia

Foremki do wycinania świątecznych pierniczków. 

Wydrukowane na drukarce 3D.

Dla tych którzy wolą spędzić czas bliżej techniki tego samego dnia 13 grudnia równolegle proponujemy warsztaty druku 3D. Jest to proces tworzenia fizycznych obiektów na specjalnie stworzonej do tego drukarce która z elektronicznego trójwymiarowego modelu drukuje rzeczywisty obiekt. Z okazji świąt proponujemy drukowanie foremek do wykroju świątecznych pierniczków. :) Dzięki tej metodzie będziemy mogli stworzyć dowolną najbardziej zwariowana foremkę o własnym wymarzonym kształcie - może to być coś świątecznego albo… może postać z ulubionego filmu? Jak będzie wyglądał Twój świąteczny pierniczek?

Na warsztatach nauczymy się projektować trójwymiarowe modele w programie do tworzenia grafiki 3D a następnie dobierzemy parametry druku i przy kawie i ciastku wydrukujemy je na drukarkach Crealiy Ender 3. Foremki możemy zachować dla siebie albo podarować na prezent gwiazdkowy najbliższym.


Zapraszamy! Z Gdańska obwodnicą jest do nas naprawdę blisko. :)

Godzina: 18:15 - 21:00

Gdzie: Magnesium ul. Przedszkolna 42, Kolbudy

Cena: 95 zł za każdy z warsztatów. (wszystkie niezbędne materiały w cenie).

Zapisy przyjmujemy mailowo, telefonicznie lub przez facebooka. Gwarancją uczestnictwa w warsztatach jest wpłata zaliczki w wysokości 35 zł  przelewem albo gotówką w Magnesium..