W wielu szkołach podstawowych fizyka i chemia są przedmiotami, które powróciły do budynków szkolnych po wielu latach przerwy. Oznacza to, że uczniowie nie zawsze mają możliwość poznawania tych przedmiotów we w pełni wyposażonej pracowni - i nie zawsze mają możliwość praktycznego i samodzielnego zapoznania się z doświadczeniami przewidzianymi w programie nauczania. Pragniemy uzupełnić tę lukę!


Zapewniamy 26 spotkań w blokach 1,5- godzinnych oraz potrzebne materiały. Nasze kursy to nie tylko czas spędzony na zajęciach, ale również mnóstwo propozycji do samodzielnej pracy w domu oraz okresowe sprawdzanie wiedzy wraz z analizą postępów w nauce. Nasze grupy liczą nie więcej niż 12 osób. Na tym etapie przygotowań zajęcia prowadzone są wspólnie dla uczniów klas VII oraz VIII szkoły podstawowej.

Chemia i fizyka - eksperymentalnie

Zajęcia eksperymentalne  z chemii i fizyki dla klas VII oraz VIII szkół podstawowych zaplanowane są jako systematyczny przegląd zagadnień z fizyki i chemii obowiązujących w szkole podstawowej prowadzą doświadczeni nauczyciele. Zajęcia oparte będą o eksperyment - rozbudowany jednak o odpowiednie interpretacje teoretyczne.

W trakcie trwania kursów uczniowie mają okazję uporządkować posiadane wiadomości, lecz również spojrzeć na nie od strony eksperymentalnej. Ułatwi to zarówno pracę nad bieżącym materiałem z fizyki oraz chemii jak również rozwijanie osobistych zainteresowań. Zajęcia, prowadzone są w małych grupach do 12 osób, zapewniają indywidualne podejście i dostosowanie zajęć do potrzeb wszystkich uczestników.

Cennik (rok szkolny 2018/19)

Kurs Płatność jednorazowa Płatność w 2 ratach (październik, styczeń) Płatność w 4 ratach (październik, listopad, styczeń, marzec)
KURSY: KLASA VII ORAZ VIII SZKOŁY PODSTAWOWEJ
Fizyka i chemia eksperymentalnie 1170 zł 2 raty po 650 zł pierwsza rata 450 zł
3 kolejne raty po 300 zł

Kursy obejmują 26 spotkań 1,5-godzinnych.

Uczestnik, który zapisze się na więcej niż jeden kurs otrzyma atrakcyjne zniżki. Możliwe są również zniżki dla członków rodziny oraz dla posiadaczy Kolbudzkiej Karty Dużej Rodziny.

W przypadku płatności na raty zniżki są odliczane od ostatniej wpłaty.


Zgłoszenia przyjmujemy: