W tym roku po raz pierwszy odbędzie się egzamin ósmoklasisty. Przed nami wielka niespodzianka - tym większa, że decydująca o rekrutacji do szkół ponadpodstawowych. Rekrutacji, która będzie w tym roku odbywała się w szczególnych warunkach - gdyż w tych samych budynkach spotkają się dwa roczniki: ten kończący trzecią klasę gimnazjum i ten kończący ósmą klasę szkoły podstawowej. 

Pragniemy zaoferować pomoc w przygotowaniu do tego szczególnego egzaminu!

Zapewniamy 52 godziny zegarowe zajęć w blokach 2-godzinnych oraz potrzebne materiały. Nasze kursy to nie tylko czas spędzony na zajęciach, ale również mnóstwo propozycji do samodzielnej pracy w domu oraz okresowe sprawdzanie wiedzy wraz z analizą postępów w nauce. Nasze grupy liczą nie więcej niż 12 osób.

Matematyka

W trakcie kursu uczniowie mogą powtórzyć, usystematyzować i pogłębić wiadomości z zakresu matematyki. Każde zajęcia rozpoczynać będzie część teoretyczna – systematyzująca wiadomości, a następnie część praktyczna – omówienie strategii rozwiązania, rozwiązywanie zadań, sprawdzenie poprawności uzyskanego wyniku. Ważnym elementem kursu będą ćwiczenia w rozwiązywaniu zadań na dowodzenie. Każdorazowo uczniowie otrzymywać będą zestawy zadań do pracy samodzielnej w domu.

Uczniowie otrzymają informację zwrotną o postępach pracy, gdyż zaplanowano przeprowadzenie okresowych sprawdzianów. Zajęcia, prowadzone są w grupach do 12 osób, zapewniają indywidualne podejście i dostosowanie zajęć do potrzeb wszystkich uczestników.

Cennik (rok szkolny 2018/19)

Kurs Płatność jednorazowa Płatność w 2 ratach (październik, styczeń) Płatność w 4 ratach (październik, listopad, styczeń, marzec)
KURSY PRZYGOTOWAWCZE - EGZAMIN ÓSMOKLASISTY
Matematyka       940 zł 2 raty po 510 zł pierwsza rata 350 zł
3 kolejne raty po 250 zł

Kursy obejmują 26 spotkań 1,5-godzinnych.

Uczestnik, który zapisze się na więcej niż jeden kurs otrzyma atrakcyjne zniżki. Możliwe są również zniżki dla członków rodziny oraz dla posiadaczy Kolbudzkiej Karty Dużej Rodziny.

W przypadku płatności na raty zniżki są odliczane od ostatniej wpłaty.


Zgłoszenia przyjmujemy: