Obóz Fun & Science


Wiele, 8 - 14 lipca 2018 r.


Drugi z naszych wakacyjnych obozów 2018 trwał tydzień podczas którego mocno koncentrowaliśmy się na tematach naukowych - szlifując przy okazji język angielski i poznając bliżej kulturę krajów anglojęzycznych.Odwiedzili nas goście zajmujący się na co dzień naukami ścisłymi: fizyką, chemią, biologią i matematyką. Oj - było co robić! Ale mieliśmy też czas by skorzystać z lata - i z jeziora, i z lasu!

 

Obóz Wystrzałowo Naukowo!


Wiele, 28 czerwca - 7 lipca 2018 r.


Pierwszy z dwóch letnich obozów organizowanych przez Magnesium podczas wakacji 2018 roku za nami! Spędziliśmy w Wielu 10 cudownych dni - podczas których nie sposób było się nudzić. Za nami mnóstwo ciekawych zajęć, eksperymentowania, ganiania po lesie, żonglowania, gier wszelakich - ale również okazji by dowiedzieć się czegoś nowego.

 

Obóz z Magnesium "Od A do... M" oraz plener malarski


Wiele, 25 czerwca - 1 lipca 2017 r.


Pierwszy wakacyjny obóz oraz plener malarski Magnesium za nami! Wszystko wspaniale się udało i było bardzo wesoło. Poznaliśmy również mnóstwo fajnych osób. Podczas naszego obozu przeprowadziliśmy cały szereg zajęć: od sportowych, przez kulinarne, kończąc na warsztatach z nauk ścisłych. Nie było miejsca na nudę! 

Natomiast uczestniczki naszego pleneru, pod czujnym okiem pani Doroty Białczak, spędziły kilka dni na nauce wybranych elementów warsztatu malarskiego, w efekcie powstało mnóstwo niezwykłych prac.