Bardzo serdecznie zapraszamy na zajęcia twórcze dla dorosłych


Zajęcia rysunku i malarstwa prowadzi pani Dorota Białczak. Prowadząca nie stawia żadnych granic wieku - ponieważ malować można (niektórzy twierdzą, że trzeba) w każdej chwili gdy czujemy taką potrzebę. Zajęcia odbywać się będą zarówno w zakresie wiedzy podstawowej jak i zaawansowanej. Poznawać będziemy podstawy kompozycji, perspektywy, teorii koloru ale też historii sztuki.

Zajęcia trwają 3 godziny (180 minut) i odbywają się raz w tygodniu.


Grupę wokalną dla dorosłych poprowadzi pani Małgorzata Gołąb-Buśko. Podstawowym celem zajęć jest wspólne "wyżycie się" wokalne. Jeśli chodzi o repertuar to prowadząca planuje skręcać w stronę muzyki gospel... Pamiętajmy, że "śpiewać każdy może"!

Zajęcia trwają godzinę (60 minut) i odbywają się raz w tygodniu.


Rękodzieło to zajęcia, które prowadzi pani Monika Wąż.

Zajęcia skierowane są do wszystkich, którzy czują potrzebę rozwijania swoich umiejętności manualnych i odkrywania pasjonującej dziedziny sztuki, jaką jest rękodzieło.

Podczas spotkań uczestnicy będą mieli okazję poznać tajniki decoupage`u, scrapbookingu, kompozycji florystycznych, tworzenia biżuterii ze skóry, z masy polimerowej, tworzenia kwiatów z foamiranu oraz technik „mixed media”.

Zajęcia trwają 60 minut i odbywają się raz w tygodniu.