logo_nakole

Wybierz atrakcyjny i bezpieczny
obóz ZIMOWY dla Twojego dziecka

Aby zapewnić dziecku:

radość z codziennej jazdy na nartach lub snowboardzie pod okiem doświadczonego instruktora,

frajdę z inspirujących zajęć ruchowych w grupie na świeżym powietrzu,

rozwój społeczny i emocjonalny w kontakcie z rówieśnikami,

aktywny odpoczynek w polskich Tatrach!

Jak Twoje dziecko spędza czas wolny zostając w domu podczas ferii?

Cale dnie spędza przed ekranem komputera?

Albo z nosem w komórce?

Prawie wcale nie spotyka się z koleżankami i kolegami?

Brakuje mu relacji z rówieśnikami?

Brakuje mu aktywności fizycznej?

Jeśli ważne dla Ciebie są:

Czas wolny Twojego dziecka z dala od komputera
Czujni, odpowiedzialni i doświadczeni wychowawcy
Wysoki standard zakwaterowania
Kontakt dziecka z rówieśnikami
Kameralny stok, doświadczeni instruktorzy
Bezpieczeństwo na najwyższym poziomie
Aktywny ruch Twojego dziecka na świeżym powietrzu
Dzień wypełniony atrakcjami po brzegi
Baza - sala sportowa, smaczne posiłki

wybierz obóz zimowy z magnesium!

Tyle dzieci i młodzieży spędziło z nami czas podczas wyjazdów!

0

Również jesteśmy rodzicami i znamy ten czas kiedy nadchodzi moment wyboru, a potem już wyjazdów dla dzieci. Pozytywne emocje i obawy mieszają się w jedno zwłaszcza gdy to pierwszy obóz Twojego dziecka bez rodziców. Chcemy zapewnić naszym dzieciom wszystko co najlepsze! 

Obóz narciarski 2022

Jakie czekają nas atrakcje? 

Przede wszystkim zimowe szaleństwo! Codziennie kilka godzin na stoku pod opieką profesjonalnych instruktorów. Dolna stacja najbliższego wyciągu (orczyk) znajduje się tuż przy pensjonacie. Wychodzimy z budynku w butach narciarskich, zapinamy narty i jedziemy 🙂 Przed południem jesteśmy na stoku 3 godziny zegarowe. Po południu nasi instruktorzy są dostępni jeszcze przez 2 godziny zegarowe dla wszystkich, dla których poranna jazda to za mało 🙂 Komu wystarczy przedpołudnie na nartach, ten po południu ma okazję lepić bałwana, brać udział w bitwie na śnieżki, czy pozjeżdżać na sankach.

Dwa popołudnia zarezerwowaliśmy na wycieczki do Zakopanego. W planie nie tylko zwiedzanie, ale też jazda na łyżwach, jeśli lodowisko w Zakopanem będzie czynne.

Oprócz tego turniej gier planszowych, zajęcia ruchowe i integracyjne w sali sportowej, dyskoteka.

Gdzie dzieci spędzą czas na obozie? I z kim?

Tydzień ferii zimowych planujemy spędzić na Podhalu, w Gliczarowie Górnym w pensjonacie „U Mietka”. Dzieci i młodzież będą zakwaterowani w pokojach z łazienkami o wysokim standardzie. Czekają na nas stoki narciarskie, malownicze okolice, sala gimnastyczna i pyszna kuchnia. 

Doświadczeni i czujni wychowawcy zapewnią dzieciom niezapomniane ferie pełne pozytywnych emocji oraz nowych umiejętności.

Co zapewniamy?

 • profesjonalną opiekę oraz wspaniałych instruktorów jazdy na nartach oraz snowboardzie,
 • karnety na wyciąg,
 • noclegi w pokojach z łazienkami,
 • 4 posiłki dziennie,
 • transport autokarem z Gdańska i Lubichowa do Gliczarowa i powrót,
 • opiekę pielęgniarską,
 • ubezpieczenie NNW do 10 000 zł,
 • obóz zgłoszony do Kuratorium Oświaty,
 • możliwość wypożyczenia sprzętu za dodatkową opłatą (komplet na cały pobyt 175 zł).

Co z pandemią, czy będzie bezpiecznie?

Wszystkie nasze obozy mają wysokie standardy bezpieczeństwa. Przestrzegamy zasad i procedur wprowadzonych w okresie epidemicznym w naszym kraju. Codzienne mierzymy temperaturę dzieciom, myjemy i dezynfekujemy ręce oraz sprzęty. Mamy podpisaną umowę z pielęgniarką. Zaufana i doświadczona kadra zawsze czuwa.

Miejsce naszego wypoczynku odizolowane jest od osób z zewnątrz. Posiłki przygotowywane w reżimie sanitarnym, na miejscu w ośrodku.

Nauka i doskonalenie jazdy na nartach / snowboardzie w grupie rówieśniczej!

jak wygląda dzień na obozie?

Dzień dobry!

Pobudka i pyszne śniadanie!

Pyszne śniadanie zjadamy chwilę po porannej toalecie (każdy pokój ma własną łazienkę) 🙂

Jazda na nartach / snowboardzie. Nauka i doskonalenie jazdy.

Każdego przedpołudnia mamy 3 godziny jazdy na pobliskim kameralnym stoku. Jeździmy w grupach pod okiem instruktora. Grupy tworzone są pierwszego dnia. Do grup dobierani są uczestnicy o podobnym stopniu zaawansowania umiejętności jazdy na nartach czy snowboardzie.

Pyszny obiad.

Ruch na świeżym powietrzu budzi apetyt - myjemy ręce i schodzimy do stołówki na pyszny, przygotowany na miejscu obiad. Po obiedzie krótka chwila na odpoczynek.

Podwieczorek i 30 minut na telefon.

To jedyny czas w ciągu dnia, kiedy dzieci korzystają z elektroniki. Pół godziny - tyle wystarczy, żeby zadzwonić do rodziców. 🙂

Gry i zabawy na świeżym powietrzu.

Po obiedzie, krótkim odpoczynku i rozmowach z rodzicami ponownie ruszamy na świeże powietrze! Dla chętnych dodatkowe 2 godziny na stoku, a dla pozostałych gry i zabawy na śniegu. Dwa obozowe popołudnia spędzimy na wycieczce do Zakopanego. Jeśli tylko będzie czynne zakopiańskie lodowisko – będziemy jeździć na łyżwach!

Kolacja

Smacznego! Po dniu pełnym aktywności na świeżym powietrzu wszystko zniknie z talerzy 🙂

Integracja i relaks.

Teraz jeszcze trochę integracji w budynku. Za oknami już ciemno, a w środku ciepło, przytulnie, jest czas na turniej gier planszowych, zabawy ruchowe w hali, ping-pong, piłkarzyki, albo zabawy integracyjne i spokojny odpoczynek 🙂

Przygotowanie do ciszy nocnej.

Wieczorna toaleta, wyciszenie, wieczorne rozmowy z koleżankami czy kolegami z pokoju. Trzeba się dobrze wyspać przed kolejnym aktynym dniem.

Dobranoc!

Co mówią o nas rodzice?

Hejka… Jesteście najcudowniejsi na świcie 🙂 i nie wiem co robicie dzieciakom ale są szczęśliwe. Syn napisał… Cytuje… Jest zajefajnie. Zostaje… Koniec SMS. Dziękuję bardzo. Jestem jednym wielkim dłużnikiem.

Agata

mama Igora

Kochani, jeszcze kilka słów na temat Waszych półkolonii. Chłopcy byli bardzo zadowoleni, mam nadzieję, że w okresie letnim, też coś planujecie 🙂 Bo my na pewno, będziemy zainteresowani Waszą ofertą. Czasami mam wrażenie, że ratujecie nam życie… 🙂

Ewa

mama Dominika, Arka i Maćka

Przyjmijcie proszę wyrazy wdzięczności. Syn ma bardzo dobre wspomnienia. Nawet nieporozumienia z kolegą nie przysłoniły mu wrażeń obozowych. Dziękuję Wam za starania związane z jego dietą, fachową organizację i bogactwo atrakcji (wiem o nich z długiej relacji syna). Gorące Pozdrowienia 🙂

Iwona

mama Błażeja

Tematyka jest dobrana do zainteresowań i wieku dzieci, do tego zajęcia sportowe i profesjonalna kadra.

Jednego lata  miałam okazję  też odwiedzić obozowiczów. Odbierałam syna wcześniej z Magnesium, bo jechał na następny obóz.Zjadłam z dzieciakami w ośrodku smaczny obiad, obejrzałam fajne pokoje i ładny ośrodek.

A najbardziej mnie ujęło, że bluzę dresową i spodnie Jędrka zdejmowałyśmy ze sznura z praniem. Na moją zdziwioną minę  dostałam odpowiedź: „Dzieciaki mają zajęcia w lesie i po tygodniu brudne bluzy” Na jakim obozie kadra zada sobie trud, by dzieci nie chodziły umorusane ?!

Tylko w Magnesium. Polecam.

Joanna

mama Jędrka i Zosi

Jeszcze raz bardzo dziękujemy za wspaniale zorganizowany czas na obozie. Mateusz, Martyna i Antek wrócili bardzo zadowoleni. Pozdrawiamy całą ekipe.

Karolina i Jacek

Poznaj nas!

logo_nakole
Marta Gulgowska

Od pięciu lat serce, dusza i siła sprawcza Magnesium.  Marta organizuje wszystkie obozy Magnesium. Planuje je tak, jakby cała trójka jej dzieci miała wziąć w nich udział. Najmłodsze dziecko ciągle nie może doczekać się tych wyjazdów!

Program obozu, plan dnia, odpowiednio dobrana kadra i miejsce obozu – to jej zadania.  Od wielu już lat organizuje niezwykłe warsztaty i obozy naukowe, zielone szkoły – z powodzeniem łączące kontakt z nauką i naukowcami oraz dobrą zabawę. Pomaga jej w tym wieloletnie doświadczenie pracy w szkole, oraz doświadczenie współzałożycielki i wiceprezesa Stowarzyszenia „bez rutyny”.

Z wykształcenia chemik. W laboratorium czuje się jak u siebie 🙂 A wprowadzanie dzieci i młodzieży w świat eksperymentów sprawia jej wiele radości. Dzieciakom zresztą też 🙂

Alina Groth

Na co dzień pracuje z dziećmi i młodzieżą jako pedagog – terapeuta. Od kilkunastu już lat w ZSO nr 2 w Gdańsku (Szkoła Podstawowa nr 33).  Praca z dziećmi to jej żywioł, nie tylko w ciągu roku szkolnego, ale także podczas wakacji i ferii – co roku wyjeżdża jako kadra na obozy i kolonie. Uwielbia aktywnie spędzać czas – szczególnie piesze wędrówki i pływanie.  A najlepszy odpoczynek po wysiłku fizycznym – to dobra książka.

Oprócz tego, że z wykształcenia jest pedagogiem opiekuńczo – wychowawczym, jest również absolwentką szkoły muzycznej. Troje dzieci p. Aliny jeździło z nią na obozy przez całe lata jako ich uczestnicy. Teraz dorosła już córka Michalina – z wykształcenia germanistka, a także tancerka i instruktorka Zumby – też od kilku lat jeździ na obozy z mamą, ale tym razem w charakterze kadry 😉

Pani Michalina na pewno wspaniale zorganizuje czas na sali gimnastycznej 🙂 

Obie panie są zawsze uśmiechnięte, życzliwe i chętna do pomocy. Dzieci czują się w ich obecności bezpiecznie i radośnie.

Czy to jest obóz dla mojego dziecka?

Tak, jeśli Twoje dziecko chce się nauczyć jeździć na nartach / snowboardzie lub doskonalić tę umiejętność.

Codziennie między śniadaniem a obiadem 3 godziny jazdy na stoku z instruktorem, w niewielkich grupach. Dodatkowo po południu 2 godziny dla wszystkich chętnych.

Tak, jeśli dziecku brakuje kontaktu z rówieśnikami.

Twoje dziecko spędzi mnóstwo czasu z koleżankami i kolegami podczas zajęć na świeżym powietrzu.

Tak, jeśli Twoje dziecko jest w wieku od 10 do 15 lat.

Obóz jest zorganizowany z myślą o dzieciach w wieku od 10 do 15 lat.

Tak, jeśli cenisz indywidualne podejście.

Uczestnicy obozów podzieleni są na małe grupy. Na stoku z instruktorem jeżdżą uczestnicy o podobnych umiejętnościach. Zwsze możesz skontaktować się z kierownikiem obozu.

Tak, jeśli Twoje dziecko przestrzega specjalnej diety.

Nasza wspaniała kuchnia weźmie pod uwagę każde uwagi co do żywienia Twojego dziecka.

TERMIN OBOZu

Zniżka 10% - przy rezerwacji do 28 grudnia 2021 r.

19 - 26.02.2022 r.

Wiek uczestników: 10 - 15 lat
Miejsce: Gliczarów Górny
Kierownik: Alina Groth
cena: 2350 zł


Pokoje Gościnne "U Mietka"

Gliczarów Górny, Stołowe 23 b, 34-425 Biały Dunajec

Dom „U Mietka”położony jest na pogórzu Gliczarowskim (1000 m n.p.m.) nieopodal Zakopanego, z cudownym widokiem na panoramę Tatr. Do dyspozycji gości jest 55 miejsc noclegowych w pokojach z łazienkami. Kuchnia z pysznym domowym jedzeniem, oferująca najwyższej jakości produkty własnej roboty. W tym świeże mleko, masło oraz własnoręcznie wyrabiane sery. Obiekt jest przystosowany dla pełnych energii młodych ludzi mogących aktywnie spędzić czas w dużym ogrodzie z huśtawkami, placem zabaw. Teren wokół budynku, to także wspaniałe bezpieczne górki do zjeżdżania na sankach, lepienia bałwana, konstruowania igloo, czy budowania i obrony bazy podczas bitwy na śnieżki. W Gliczarowie zimą śniegu nie brakuje! Wszyscy Ci którzy lubią ruch mogą sprawdzić swoje umiejętności i kondycję w grach sportowych na boisku. Do dyspozycji gości przeznaczone są boiska do piłki nożnej oraz siatkówki. W budynku znajduje się także mała hala sportowa z matami i drabinkami, a także sala ze stołem do ping-ponga oraz piłkarzykami. Żeby pojeździć na nartach wystarczy wyjść z budynku, przejść kilka kroków zapiąć narty i zjechać do dolnej stacji najbliższego wyciągu 🙂

Takie warunki czekają na nas podczas naszego obozu narciarskiego w Gliczarowie!

Co jeśli obóz nie odbędzie się z powodu obostrzeń?

Jeśli obóz nie będzie mógł się odbyć, zwrócimy wpłacone zaliczki.

Jak pandemia wpływa na organizację obozu?

Przestrzegamy wszystkich wytycznych dotyczących organizacji wypoczynku. Dezynfekcja, dystans i codzienny pomiar temperatury to dla nas sprawa naturalna.

Ile osób jest na obozie?

Nasze obozy są kameralne. Cały obóz to maksymalnie 45 osób, a grupy pod opieką jednego wychowawcy liczą do 15 osób (dzieci młodsze) lub do 20 osób (starsze).

Obóz narciarski z Magnesium

możliwe zniżki od ceny podstawowej:

10 % dla posiadaczy kolbudzkiej KDR
 
5 % dla rodzeństwa
 

Rabaty nie łączą się

 

 

cena podstawowa obozu narciarskiego:

2350 zł

 
 

zapisz dziecko

Na Twój adres e-mail wyślemy wiadomość ze wszystkimi szczegółami dotyczącymi zapisu dziecka na obóz.

  zadaj pytanie

  Na podany e-mail wyślemy odpowiedź na Twoje pytanie. Sprawdź, czy na pewno prawidłowo wpisałeś swój adres e-mail.