Obozy letnie 2021

Terminy obozów

Dla dzieci i młodzieży w wieku 8-14 lat.

30.06 - 9.07.2021 r.

10 dni
Miejsce: OW Efka Wiele
Wszystkie miejsca już zarezerwowane.

18.07 - 25.07.2021 r.

7 dni
Miejsce: OW Efka Wiele
Kierownik: Magda Karpińska

4.08 - 14.08.2021 r.

10 dni
Miejsce: OW Wiking Jantar
Kierownik: Justyna Żuk
OBÓZ NAD MORZEM 🙂

8.08 - 15.08.2021 r.

7 dni
Miejsce: OW Efka Wiele
Kierownik: Mirka Sienkiewicz

15-22.08.2021 r.

7 dni Obóz z j. Angielskim
Miejsce: OW Efka Wiele
Kierownik: Karolina Rok-Serkowska
Wszystkie miejsca już zarezerwowane.

Czy brakowało Wam odpoczynku w roku 2020 ? 

W tym roku szkolnym Twoje dziecko spędziło mnóstwo czasu przed komputerem, miało bardzo ograniczony kontakt z rówieśnikami. 

Ferie minęły tak szybko, jakby prawie ich nie było, bez obozów i kolonii… Wszyscy liczymy na to, że latem będzie inaczej 🙂 Dzieciaki tęsknią za kontaktem z rówieśnikami, a rodzice – pewnie za odrobiną czasu dla siebie. 

Gdzie dzieci spędzą czas na obozie? I z kim?

Lato planujemy spędzić na Kaszubach i nad morzem, dzieci i młodzież są zakwaterowani w pokojach 3-6 osobowych o wysokim standardzie. Czekają na nas boiska sportowe, place zabaw, las, morze lub jezioro i pyszna kuchnia. 

Doświadczeni i czujni wychowawcy zapewnią dzieciom niezapomniane wakacje pełne pozytywnych emocji, nowych umiejętności a nasi zaproszeni naukowcy rozbudzą pasję do nauki. 

Dziecięca chęć do poznawania świata! 

Zaprosiliśmy do współpracy wspaniałych popularyzatorów nauki. Przygotowali dla nas niesamowite eksperymenty chemiczne i fizyczne! A także mnóstwo intrygujących zagadek logicznych i matematycznych. 

Nauka podczas letniego wypoczynku? Tak! Naturalna chęć do poznawania świata sprawia że uczestnicy naszych obozów z radością konstruują, eksperymentują, rozwiązują zagadki logiczne i matematyczne oraz rozwijają artystyczny potencjał z dala od ekranów komputerów, wspólnie z koleżankami i kolegami.

Co z pandemią, czy będzie bezpiecznie?

Wszystkie nasze obozy mają wysokie standardy bezpieczeństwa. Przestrzegamy zasad i procedur wprowadzonych w okresie epidemicznym w naszym kraju. Codzienne mierzymy temperaturę dzieciom, myjemy i dezynfekujemy ręce oraz sprzęty. Mamy podpisaną umowę z pielęgniarką. Zaufana i doświadczona kadra zawsze czuwa.

Miejsce naszego wypoczynku odizolowane jest od osób z zewnątrz. Wszystkie atrakcje znajdują się na terenie ośrodka. Posiłki przygotowywane w reżimie sanitarnym, na miejscu w ośrodku.

Przyjmujemy płatności Polskim Bonem Turystycznym, PBT, bon turystyczny

cena obozu 7 – dniowego:

1550 zł

cena obozu 10 – dniowego:  

  1990 zł

Ośrodek Wypoczynkowy eFKa Wiele

Piątkowo 2, 83-441 Wiele

Nieopodal miejscowości Wiele, pośród lasów, bezpośrednio nad brzegiem jeziora znajduje się nasz malowniczy ośrodek wypoczynkowy. Okolica i jej walory przyrodnicze oraz kulturowe związane z Kaszubami zachęcają do uprawiania wszelkich form turystyki.

Na terenie ośrodka po za boiskami sportowymi znajduje się plaża z strzeżonym kąpieliskiem. Pyszna domowa kuchnia, posiłki przygotowane na miejscu. Po dniu pełnym wrażeń i ruchu wszystko smakuje niesamowicie. Uczestnicy obozów zakwaterowani są w pokojach typu studio (3+3), 4 i 5 osobowe z łazienką.

Wiking Ośrodek Wypoczynkowo Szkoleniowy

ul. Rybacka 12, 82-103 Jantar

Położony w uroczej nadmorskiej miejscowości Jantar. Urokiem Jantaru są wspaniałe, szerokie i czyste plaże polskiego morza oraz bujna i soczysta zieleń. Okolica to doskonałe miejsce na różnorodne spacery

Ośrodek położony jest 600 m od plaży a w jego zapleczu rekreacyjnym znajdują się boiska sportowe, korty tenisowe i zewnętrzny basen. Pyszne domowe posiłki zapewnia profesjonalna kuchnia. Dzieci i młodzież zakwaterowani są w pokojach typu studio (2+3), 3, 4 osobowe o podniesionym standardzie, z łazienką.

jak wygląda dzień na obozie?

Dzień dobry!

Poranny rozruch i śniadanie!

Przed śniadaniem czas na 15 minut ćwiczeń! Dzieci mogą wybrać bieganie i skakanie, gimnastykę albo absolutny relaks czyli przytulanie drzew 🙂

Warsztaty tematyczne.

To ten moment dnia w którym uczymy się przez zabawę. Czas na eksperymenty chemiczne i fizyczne, rozwiązywanie zagadek logicznych oraz rozwijanie artystycznego potencjału.

Gry i zabawy na świeżym powietrzu.

Teraz czas na ruch! Zagramy w siatkę, nogę, koszykówkę. Pójdziemy do lasu, gdzie czekają na nas gry integracyjne albo na plażę - pluskać się w wodzie pod czujnym okiem wychowawców i ratowników. Pewne jest, że będzie bardzo dużo ruchu na świeżym powietrzu każdego dnia!

Pyszny obiad.

Ruch na świeżym powietrzu budzi apetyt więc myjemy ręce i idziemy do stołówki na pyszny, przygotowany na miejscu obiad. Po obiedzie krótka chwila na odpoczynek.

Zajęcia tematyczne.

Czas na warsztaty w trochę mniej naukowym wydaniu.

Podwieczorek i 30 minut na telefon.

To jedyny czas w ciągu dnia, kiedy dzieci korzystają z elektroniki. Pół godziny - tyle wystarczy, żeby zadzwonić do rodziców. 🙂

Gry i zabawy na świeżym powietrzu.

Ruchu nigdy za wiele, a jezioro i las nigdy się nie nudzą zwłaszcza, że przygotowaliśmy mnóstwo gier integracyjnych.

Kolacja

Smacznego!

Godzina z wychowawcą.

To czas, w którym wychowawca wraz ze swoją grupą wybiera aktywność. Może dzieci chciałyby jeszcze raz pójść do lasu? A może zagrać wspólnie w planszówki? Możemy wybierać!

Gra terenowa.

Gdy jest tyle kolegów i koleżanek na obozie - w gry terenowe gra się wspaniale.

Świetlica.

To był długi dzień. Teraz czas na toaletę wieczorną i sen. Kto ma jeszcze nadmiar energii, może w świetlicy, zagrać w grę planszową!

Dobranoc!

Co mówią o nas rodzice?

Hejka… Jesteście najcudowniejsi na świcie 🙂 i nie wiem co robicie dzieciakom ale są szczęśliwe. Syn napisał… Cytuje… Jest zajefajnie. Zostaje… Koniec SMS. Dziękuję bardzo. Jestem jednym wielkim dłużnikiem.

Agata

mama Igora

Kochani, jeszcze kilka słów na temat Waszych półkolonii. Chłopcy byli bardzo zadowoleni, mam nadzieję, że w okresie letnim, też coś planujecie 🙂 Bo my na pewno, będziemy zainteresowani Waszą ofertą. Czasami mam wrażenie, że ratujecie nam życie… 🙂

Ewa

mama Dominika, Arka i Maćka

Przyjmijcie proszę wyrazy wdzięczności. Syn ma bardzo dobre wspomnienia. Nawet nieporozumienia z kolegą nie przysłoniły mu wrażeń obozowych. Dziękuję Wam za starania związane z jego dietą, fachową organizację i bogactwo atrakcji (wiem o nich z długiej relacji syna). Gorące Pozdrowienia 🙂

Iwona

mama Błażeja

Tematyka jest dobrana do zainteresowań i wieku dzieci, do tego zajęcia sportowe i profesjonalna kadra.

Jednego lata  miałam okazję  też odwiedzić obozowiczów. Odbierałam syna wcześniej z Magnesium, bo jechał na następny obóz.Zjadłam z dzieciakami w ośrodku smaczny obiad, obejrzałam fajne pokoje i ładny ośrodek.

A najbardziej mnie ujęło, że bluzę dresową i spodnie Jędrka zdejmowałyśmy ze sznura z praniem. Na moją zdziwioną minę  dostałam odpowiedź: „Dzieciaki mają zajęcia w lesie i po tygodniu brudne bluzy” Na jakim obozie kadra zada sobie trud, by dzieci nie chodziły umorusane ?!

Tylko w Magnesium. Polecam.

Joanna

mama Jędrka i Zosi

Jeszcze raz bardzo dziękujemy za wspaniale zorganizowany czas na obozie. Mateusz, Martyna i Antek wrócili bardzo zadowoleni. Pozdrawiamy całą ekipe.

Karolina i Jacek

zapisz dziecko

Na Twój adres e-mail wyślemy wiadomość ze wszystkimi szczegółami dotyczącymi zapisu dziecka na obóz.

    zadaj pytanie

    Na podany e-mail wyślemy odpowiedź na Twoje pytanie. Sprawdź, czy na pewno prawidłowo wpisałeś swój adres e-mail.