przygotowanie do matury

Wyjazdowe intensywne przygotowanie do matury.

Dla kogo?

Osoby piszące maturę w 2021 r.

Kiedy?

31.01 - 6.07.2021 r.

Gdzie?

Ośrodek Wypoczynkowy eFKa Wiele

Tegoroczna matura tuż tuż. Proponujemy intensywny kurs maturalny dzięki któremu oderwiesz się od swojego biurka i przeniesiesz się razem z innymi maturzystami do naukowej atmosfery dzięki której szybko i skutecznie powtórzysz informacje do egzaminu. To wszystko jest możliwe na wyjazdowym intensywnym przygotowaniu do matury w Ośrodku Wypoczynkowym eFKa nad samym jeziorem Wielewskim!

W czasie wyjazdu będziesz mógł powtórzyć materiał z przedmiotów takich jak:

  • matematyka podstawowa,
  • fizyka,
  • chemia,
  • biologia
Możesz wybrać jeden lub wiele przedmiotów.
 

Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych nauczycieli pracujących na wyższych uczelniach lub w trójmiejskich liceach ogólnokształcących, również z doświadczeniem we współpracy z OKE. 

Zapewniamy pełne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja), nocleg w pokojach z łazienkami. W dzień poczujemy naukową atmosferę a wieczorem – odrobinę czasu na relaks, bo blisko jest jezioro i las.

Program kursów obejmuje tematykę maturalnych wymagań egzaminacyjnych Centralnej Komisji Egzaminacyjnej na poziomie rozszerzonym. 

Kursy maturalne są prowadzone w formie zajęć konwersatoryjnych, w trakcie których omawiany jest krótko wstęp teoretyczny do danych zajęć, po czym przedstawiane są sposoby rozwiązywania różnych zadań maturalnych.

Uczestnicy zajęć w ich trakcie mogą wyrażać swoje opinie na temat omawianych zagadnień, co pozwala na rozbudzenie w nich ciekawości, kreatywności oraz chęci pogłębiania wiedzy. Udział w kursach maturalnych dodatkowo pozwala uczestnikom na rozwinięcie umiejętności twórczego myślenia, pracy w grupie, a przede wszystkim umiejętnego zarządzania czasem, co ma ogromne znaczenie w czasie egzaminu maturalnego.

Zadania z przedmiotów przyrodniczych wyposażone są w materiał źródłowy, np.: tekst, rysunek, schemat, wykres, tabelę. W programie zajęć wykorzystywane są wiadomości i umiejętności wynikające z wymagań podstawy programowej zawarte w arkuszu maturalnym. 

jeden przedmiot

??
Kurs wyjazdowy z jednego przedmiotu maturalnego oraz nocleg i wyżywienie.

dwa
przedmioty

??
Kurs wyjazdowy z dwóch przedmiotów maturalnych oraz nocleg i wyżywienie.
Polecamy!

trzy
przedmioty

??
Kurs wyjazdowy z trzech przedmiotów maturalnych oraz nocleg i wyżywienie.

Zapisy tylko do 31 grudnia.

10 % zniżki dla posiadaczy Kolbudzkiej Karty Dużej Rodziny. Gwarancją rezerwacji miejsca jest wpłata zaliczki wysokości 350 zł.

Tutaj szczegóły mocno techniczne zajęć

Plan Dnia :

  • bla bla

bla bla